8°

В Україні запускають освітній застосунок під назвою “Мрія”

Президент Володимир Зеленський презентував інноваційний освітній застосунок «Мрія» для українських школярів, їхніх батьків і вчителів. Мета проєкту — розкрити потенціал і таланти дитини.

Застосунок допомагатиме дитині, батькам і вчителям ефективніше орієнтуватися в навчальному процесі та поза його межами. Він міститиме бібліотеку контенту про освітні програми, курси, відеоматеріали, позашкільні активності, олімпіади та гуртки.

“Застосунок рекомендуватиме те, що необхідно конкретній дитині, базуючись на її освітньому шляху, на її талантах, на тому, що можна окреслити як мрію вже зараз”, – розповів Зеленський.

Зазначається, що цей застосунок буде доступний для користування учнями, вчителями та батьками як в Україні, так і за кордоном.

“Ми починаємо цей проект зі школи. Пілотний проект плануємо реалізувати ближче до грудня, щоб кожна деталь працювала. Наступного року ми переводимо “Мрію” на всю нашу шкільну систему. І тоді ж хочемо додати до “Мрії” дитячі садочки і допомогу батькам, вихователям. Потім інші рівні освіти”, – сказав президент.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp