18°

В українському консульстві у Польщі зупинили прийом документів для чоловіків призовного віку, – Суспільне

Українське консульство у Польщі тимчасово призупинило консульські дії щодо громадян України призовного віку, повідомлення дипустанови Суспільному.

Нині призупинений прийом громадян призовного віку. Зараз ми чекаємо вказівки від МЗС. Тобто чоловіків від 18 до 60 років. Зараз просто тимчасово призупинений їхній прийом. Зараз розробляються механізми, які будуть відповідно діяти до того закону про мобілізацію. Наразі чекаємо”.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував інформацію про те, що військовозобов’язаним чоловікам закордоном можуть призупинити надання консульських послуг:

Перебування за кордоном не звільняє громадянина від обовʼязків перед Батьківщиною. Саме тому я вчора доручив вжити заходів щодо відновлення справделивого ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном. Це буде чесно.

Невдовзі МЗС надасть уточнені розʼяснення щодо порядку отримання консульських послуг в межах законодавства для чоловіків мобілізаційного віку в закордонних дипломатичних установах із наближенням до вступу в дію закону про мобілізацію”.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp