21°

Вараські школярі повернулися зі Всеукраїнського етапу гри “Джура”

Завершився ІІІ Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) – “Джура -2021: Буковинська Січ” у старшій віковій групі.

Про це пише ITV.

Команда з Рівненщини рій “Стріла” Вараського ліцею №1 Вараської міської ради у складі 8 учасників теж брали участь у військово-патріотичній грі. І посіли ІІ місце у конкурсі “Тактична підготовка – дії малих підрозділів в бою”.

Команди юнаків та дівчат з 24 областей України змагалися між собою, демонструючи знання та практичні навички у військовій справі. Обов’язкові конкурсні етапи – це стрільба з бойової зброї, метання гранати. Загалом понад 200 дітей стали учасниками військово-патріотичної гри.

28 липня на центральній площі Чернівців відбулося закриття Всеукраїнського етапу гри “Сокіл” (“Джура”). Учасників привітали очільники Чернівецької області та вручили кубки переможцям змагань.

Юні джури визначали кращих у орієнтуванні на місцевості, тактичній медицині, саперній справі. Загалом переможців визначили у дев’яти номінаціях. Нагороди їм вручили під час урочистостей на Центральній площі.

Після завершення церемонії учасники мали нагоду відвідати перлину Буковини – вражаючий і неперевершений Національний університет імені Ю. Федьковича.

Усі учасники, незалежно від перемоги, отримали неоціненний досвід гри у польових умовах і виховання у дусі патріотизму, повідомляє пресслужба Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.