14°

Верховна Рада повернула доплати військовослужбовцям у розмірі 30 тис. грн

На засіданні 10 квітня Верховна Рада України проголосувала за законопроект №8312, який передбачає повернення доплат у 30 тис. грн для військових, працівників ДСНС та поліцейських до кінця періоду воєнного стану.

Про це повідомив народний обранець Олександр Салійчук на своїй Facebook-сторінці:

«Сьогодні, 10 квітня, разом з колегами-депутатами проголосували за важливе рішення, яке повертає військовим, працівникам Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та поліції доплати у розмірі 30 тисяч гривень. За законопроект №8312 виступило 277 народних обранців. Зазначені доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану. Це справедливо і відповідає запитам суспільства та очікуванням наших Захисників та Захисниць. Дякую усім, хто дбає про першочергові потреби в такий важкий час».

За законопроект, котрий ще має підписати президент, і для реалізації якого необхідно провести розрахунки Мінфіну та Кабінету міністрів щодо необхідних коштів, проголосували 277 народних депутатів.

Нагадуємо, що, раніше уряд змінив порядок нарахування додаткових грошових виплат військовослужбовцям тилових підрозділів, при цьому бойові виплати у 100 тис. грн зберегли для українських бійців, які воюють на передньому краї. Однак надбавки тим, хто служить далеко в тилу, було скасовано. Міністр оборони Олексій Резніков зазначив, що завдяки перегляду порядку виплат військовим надбавок оборонне відомство «заощадило» близько 100 млрд грн.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp