22°

Ветеран з Рівного стане новим «Холостяком»

13 травня телеканал СТБ оголосив ім’я нового “Холостяка” 13-го сезону реаліті-шоу. Ним став Олександр “Терен” Будько, рівнянин, військовий, ветеран, громадський діяч, автор книги “Історія впертого чоловіка” та учасник національної збірної Invictus Games.

«Терен» – це не просто герой нашого часу, це справжній «ідеальний чоловік» в очах українок: захисник, з яким почуваєшся у безпеці, харизматичний, з почуттям гумору та щирою посмішкою.

Ось що кажуть на телеканалі СТБ про нового “Холостяка”:

«Два роки ми отримували запитання, чи повернеться на СТБ Холостяк. І чесно відповідали, що це станеться тоді, коли у нас буде справжній герой нашого часу. Адже головний Холостяк країни – це не просто успішний чоловік, готовий будувати стосунки. Це завжди той, кого українські жінки готові назвати ідеальним для себе. Сьогодні ідеальний чоловік в очах українок – це захисник, поруч з яким почуваєшся у безпеці».

Сам Олександр Будько так прокоментував свою участь у шоу:

«Я не шукаю ідеал. Я шукаю ту, чиїм внутрішнім світом буду захоплюватись. Мене цікавлять розумні прогресивні дівчата, з якими можна легко спілкуватися на будь-які теми. Які щиро реагують на жарти, тому що я багато жартую й інколи досить нетипово. Мені дуже відгукується, коли дівчина прагне змін в собі та в суспільстві. І мені важливо, щоб вона була україномовна, підтримувала всі ідеї єдиної, соборної, міцної України без ніяких сумнівів. Щоб це була людина з високою повагою до ветеранів, якій не байдужі теми безбар’єрності та інклюзивності простору».

Кастинг учасниць шоу вже розпочався! Заявку можна подати на сайті СТБ.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp