
Ветерани Рівненщини здобули 10 медалей на змаганнях “Сильні України”







Ветеранська збірна Рівненщини продемонструвала силу та витривалість на перших у цьому році змаганнях серії “Сильні України”, які відбулися в Одесі. У престижному турнірі взяли участь майже 300 спортсменів з різних регіонів країни, а рівненські ветерани вибороли 10 медалей.
Як повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, команда області показала блискучий результат, здобувши 7 золотих, 2 срібні та 1 бронзову нагороду.
“Вітаю наших ветеранів та їхніх тренерів із черговим впевненим виступом. Так тримати!” – написав він.
До складу команди Рівненщини увійшли Євген Лисенко, Віталій Сторож, Євген Федосєєнко, Михайло Сікорський та Володимир Климов. Спортсмени змагалися у жимі штанги лежачи, веслуванні на тренажері, ривку гирі та вправі на ейрбайку.