17°

Від роботи на Рівненщині відсторонено 819 освітян

Днями міністр освіти та науки Сергій Шкарлет повідомив у Телеграмі , що Рівненщина входить в трійку лідерів за невакцинованими освітянами.

Як зазначив очільник МОН, найбільше таких освітян у Львівській (1095 осіб), Одеській (1035) і Рівненській (853) областях (станом на 6 січня).

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін розповів нашому кореспонденту де ж на Рівненщині найбільша кількість не вакцинованих працівників шкіл. Сергій Подолін зазначив, що щеплення від CоVID-19 не отримали приблизно 5% працівників шкіл, що майже вдвічі більше ніж в середньому по Україні. Сергій Шкарлет зазначив, що не вакциновано працівників шкіл в Україні лише 2,7%

У Рівненській області невакцинованих працівників освіти станом на 10 січня 2022 року 2470 одна особа, це становить 5 відсотків від загальної кількості. Найбільша кількість невакцинованих працівників у таких громадах: Володимирецька, Вирівська, Головенська, Гощанська, Зорянська, Каноницька, Немовицька, Рокитнівська, Сарненська територіальна громада. 1395 осіб мають протипокази і відповідні довідки. І відсторонених освітян 819. – зазначив Подолін.

Джерело: 7 днів


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp