11°

Від збитої над Україною ракети стався витік токсичного палива

Окупаційна армія Росії проти 24 березня атакувала Київ ракетами – ППО збила близько 10 цілей. З однієї зі збитих ракет витекло токсичне паливо. Про це в ефірі телемарафону розповіла кореспондентка Людмила Гаврилюк з місця падіння уламків ворожої ракети, передає ТСН.

“Приїхали ДСНС і попросили відійти від місця падіння уламків російської ракети. На 500 метрів ми відійшли, тому що вони якраз починають забирати уламки і грузити їх до машини.  Хочу пояснити, чому ми зараз у масках – тут іде витік ракетного палива, воно дуже токсичне. Нас попросили фахівці одягнути для свого здоров’я маски. Тут доволі важко дихати навіть попри те, що ми зараз серед дерев”, – розповіла вона. 

Кореспондентка також зауважила, що на місці падіння дуже багато уламків ракет. Надзвичайники їх вантажать вже близько 20 хв. 

“Працює слідчо-оперативна група. Уламків десь 7-8 я нарахувала, це від однієї ракети. Поки не можуть сказати, який тип – чи це Х-55, чи Х-101. Тут повністю оточили периметр, де є уламки від ракети, але люди вже гуляють з собаками, тобто життя продовжується. Українці показують, що їх не зламати і росіяни вкотре воюють проти мирного населення”, – розповіла Людмила Гаврилюк.

Вона також додала, що в іншому районі Києва пошкоджено фасад багатоповерхівки, обійшлося без жертв.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp