12°

Відновлення роботи поліції на Київщині. Евакуація населення

Сьогодні заступник начальника поліції Київщини Максим Очеретяний розповів про відновлення роботи поліції на Київщині, евакуацію населення та жорстокі злочини, які вчиняються окупантами по відношенню до мирного населення.

Максим Очеретяний зазначив, що станом на сьогодні обстріли мирного населення російськими військовими фіксуються щоденно.

Поліція Київщини продовжує працювати в посиленому режимі та надавати поліцейські послуги. За словами заступника начальника поліції Київської області, за час воєнних дій від громадян надійшло понад 3000 звернень. Кожен факт фіксується, винні у злочинах будуть притягнуті до відповідальності.

«Порядок на території Київщини є, ситуація стабільна, контрольована. На жаль, важка, але контрольована», – зазначив Максим Очеретяний.

Щодо евакуації заступник начальника поліції розповів, що вона триває.

«Вивозимо людей до безпечних міст. Зараз евакуація відбувається з Броварського району. До того з Бучанського району. Майже по всій території області, де відбуваються військові дії, евакуація триває», – повідомив заступник начальника поліції Київщини.