20°

Військова з Рівненщини «Мавка» презентувала власну книгу

Офіцерка ЗСУ Тетяна Камерістова одягнула військовий однострій близько двох десятків років тому та пройшла сходинками військової кар’єри від солдата до капітана.

Презентація книги поезій під назвою «Така, як є. Сповідь між рядками» відбулася вчора, у Всесвітній день поезій, у Рівненському міському будинку культури.

Книга, до якої увійшли сім десятків віршів, видана за ініціативою благодійного фонду «Гарна справа» на кошти торгової марки «Залізна воля». Привітати поетесу в камуфляжі з презентацією прийшли військовослужбовці гарнізону, журналісти, письменники, благодійники, артисти, співаки, фотографи та рідні.

«Понад усе на світі я люблю писати. Вірші чи проза, промови чи казки — усе народжується від любові до світу й до людей, народжується нестримно й відверто, — розповідає «Мавка» — Тетяна Камерістова. – З дитинства я мріяла бути вчителькою рідної мови, адже не уявляла себе більше ніким. Здобула відповідну освіту, попрацювала трішки за фахом. Однак обставини змусили залишити вчительське ремесло. Тоді я і вирішила піти до війська, щоб продовжити служити своїй Батьківщині в такий спосіб».

Кошти від продажу збірки віршів офіцера на псевдо «Мавка» підуть на потреби ЗСУ, повідомили в Інформагентство АрміяInform.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp