24°

Вступникам нагадали про реєстрацію електронних кабінетів

В Україні розпочинається вступна кампанія. Абітурієнтам нагадують: для подання заяв до закладів освіти потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника в ЄДЕБО.

Кабінети, створені під час попередніх вступних кампаній, не діють. Після завершення кожної кампанії вони анулюються, тому цьогоріч вступникам необхідно створити новий.

Окремо наголошують, що персональний кабінет учасника НМТ не замінює електронний кабінет вступника. Він призначений лише для тестування та перегляду результатів.

Реєстрація кабінетів для вступників до коледжів після 9 класу стартує 25 червня. Для інших абітурієнтів — з 1 липня.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp