17°

Вибуховий пристрій виявили у рівненському ліцеї: освітяни та силовики відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайної ситуації

Невідомий чоловік залишив у холі освітнього закладу коробку з вибухівкою та втік. За такою легендою відбулися тактико-спеціальні навчання щодо порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу у разі нападу або ризику нападу на заклад.

Так, після виявлення невідомого предмету адміністрація негайно повідомила на спецлінію 102.

На місце події виїхали всі екстрені служби: поліцейські, рятувальники, медики, аварійна бригада газу, представники СБУ та департаменту освіти Рівненської ОВА.

Із ліцею оперативно евакуювали учнів, приміщення із небезпечною знахідкою взяли під охорону. Доступ сторонніх осіб до території закладу обмежили патрульні поліцейські. З метою недопущення паніки із людьми працювали працівники поліції комунікації ГУНП в Рівненській області. Вибухотехніки у спеціальному обладнанні оглянули невідому коробку та вилучили. Кінолог зі своїм чотирилапим напарником Каєм ретельно обстежили приміщення.

На підсумковій нараді за результатами тактико-спеціальних навчань усі служби, які працювали на місці події, узагальнили алгоритм дій, а також обговорили інші безпекові питання, які стосуються освітнього процесу.

Пам’ятайте головне правило у разі виявлення небезпечного предмета — триматися від нього якнайдалі і викликати професіоналів, оскільки тільки вони мають досвід поводження з боєприпасами.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp