12°

Як на Рівненщині проходитиме навчальний рік?

1 вересня навчальний рік розпочнеться у змішаному форматі.

Стан підготовки закладів освіти до 2022/23 навчального року обговорили учасники селекторної наради з керівниками областей під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Глава Уряду відзначив, що відсоток батьків, які підтримують очне навчання дітей, поступово зростає, зокрема через підготовку закладів освіти, облаштування сховищ та підвищення рівня безпеки.

«З 1 вересня ми маємо запустити змішану форму навчання. Аби учні й студенти, які хочуть вчитися очно в школах і вишах, отримали таку можливість. І щоби батьки й діти, які переживають за свою безпеку, отримали можливість здобувати якісну освіту онлайн», — підкреслив Денис Шмигаль.

Робота щодо обстежень сховищ триває і на Рівненщині, повідомив начальник ОВА Віталій Коваль. Обласні комісії вже оглянули 77 % таких об’єктів. До цього залучені і батьківські комітети.

Так, наразі в області захисні споруди облаштовано у 44,7% об’єктів (будівлях) закладів освіти. Водночас, триває робота над обладнанням альтернативних сховищ для учнів та персоналу закладів освіти, у яких немає таких об’єктів.За підсумками наради Прем’єр-міністр дав доручення МВС, ДСНС та обласним військовим адміністраціям забезпечити контроль за дотриманням вимог законодавства суб’єктами господарювання, на балансі яких перебувають укриття й захисні споруди. Також МОН і ОВА мають до 29 серпня поінформувати Кабінет Міністрів щодо обстеження закладів освіти на предмет готовності фонду захисних споруд, що можуть використовуватися як укриття для учасників освітнього процесу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp