23°

Поради професіоналів, що допоможуть вам вибрати квартиру в новобудові

Вибрати квартиру мрії – справа досить непроста, адже кожен із нас має багато вимог до майбутнього житла. Сьогодні у нас є доступ до сотень і тисяч пропозицій на ринку нерухомості, тож обрати серед них одну-єдину квартиру досить важко. Щоб ознайомитися з такими пропозиціями, можна відвідати сайт La Vida київської агенції нерухомості, де зібрані найкращі та актуальні оголошення на сьогодні. Але перш ніж зробити таку надважливу покупку, слід розібратися у тому, як вибрати квартиру в новобудові та на що звернути увагу майбутньому покупцеві.

Перш ніж почати роздивлятися оголошення, найперше потрібно визначити ціновий діапазон, який підходитиме саме вам. Якщо мова йде про іпотеку, то заздалегідь визначте, який щомісячний платіж буде вам комфортним. Експерти кажуть, що сума платежу за іпотекою не повинна перевищувати 30% доходу. Якщо вже визначилися з доступною вам вартістю житла, можна приступати до пошуку квартири.

Основні етапи вибору квартири в новобудові

Головний секрет, як вибрати житло в новобудові – це продумане планування. Перегляньте ті кроки, якими варто рухатися назустріч власному комфортному житлу:

 • Визначити основні критерії вибору житла. Окрім індивідуальних потреб і уподобань, є декілька факторів, які є важливими абсолютно для всіх. На них обов’язково треба звертати увагу.
 • Обрати той спосіб купівлі квартири, якій підходить саме вам. Це може бути іпотека, «трейд-ін», оренда із подальшим викупом, розстрочка тощо.
 • Якщо житло буде купуватися в іпотеку, обрати банк і оформити всі необхідні документи.
 • Прийняти об’єкт і отримати ключі. Певно, це найбільш приємний, але водночас хвилюючий етап серед усіх. На цьому кроці ви вже будете впевнені, що зробили правильний вибір, а попереду вас очікує приємне перебування у своїй власній оселі.

Якщо бути максимально уважним на кожному із зазначених етапів, досить легко можна вибрати квартиру в новобудові, яка надалі приноситиме вам лише задоволення та комфорт.

На які критерії треба першочергово звертати увагу

Як вже було зазначено, спочатку необхідно визначитись з критеріями, які є найважливішими у виборі житла. Зокрема, до них належать:

 • район, найкраще – поряд з метро та магазинами;
 • планування, кількість кімнат та загальна площа приміщення;
 • поверх, на якому розміщена квартира, а також загальна кількість поверхів у будинку;
 • кількість квартир на поверсі;
 • вид оздоблення квартири – чорнове, чистове або ж з готовим ремонтом від забудовника;
 • забудовник – слід віддавати перевагу лише тим компаніям, які мають хорошу репутацію та позитивні відгуки від реальних клієнтів;
 • висота стель – важливий параметр, адже від нього залежить сприйняття простору у приміщенні;
 • інсоляція, тобто освітленість приміщення – на це впливає розмір віконних отворів, кількість вікон у кімнаті та сторона будинку;
 • інфраструктура поряд із домом або на території самого ЖК – перевірте, чи є поруч все те, що необхідне вам для повноцінного життя.

Також надзвичайно важливим є питання, як правильно купити квартиру в новобудові. Для здійснення покупки та правильного оформлення відповідного договору краще звернутися до профільних фахівців, які зможуть надати вам професійну допомогу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp