18°

Як виглядає зразкове укриття дитсадку в Сарнах?

Нещодавно начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль відвідав дошкільний заклад у Сарнах та проінспектував стан облаштованого в ньому укриття. Дитячий садочок працює ще з травня. Його відвідують діти з усього міста. Є навіть 11 дітей переселенців.

Як розповів очільник області, в садочку чітко відпрацьовані шляхи входу в бомбосховище: 2 хвилини – і діти вже в укритті. Тут створений комфортний простір і діти не відрізняють навчальні групи від укриття, адже облаштовані і спальні ліжка для найменших, і місця для розвиваючих ігор.

«Важливо, що 96% батьків вихованців цього закладу – за відновлення освітнього процесу офлайн. Хочуть, щоб діти спілкувалися між собою, соціалізувалися і були в повноцінному контакті зі своїми ровесниками.

Приємно вражений і правильною позицією батьків, і забезпеченням освітнього процесу дошкільного закладу, і позицією тергромади, яка допомагає коштами. Дошкільний заклад – приклад іншим громадам», – наголосив Віталій Коваль та закликав громади обмінюватися досвідом і створювати подібні території безпеки на своїх територіях.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp