20°

Які вітаміни допомагають робити шкіру здоровою та гарною?

Завдяки вітамінам легко піклуватися про своє здоров’я й налагодити роботу всього організму. Та є певні вітаміни, які особливо важливі для нашої шкіри. Вживаючи їх, можна зробити її більш підтягнутою та здоровою, додати їй сяяння та зволоження. І продукція https://yotsubajapan.com.ua/ допоможе досягти бажаного ефекту. На сайті ви зможете знайти різні вітаміни й харчові добавки, а також засоби для догляду.

Вітаміни, які корисні для шкіри

Якщо ви турбуєтеся про стан своєї шкіри, намагайтеся, щоб у вашому раціоні були:

  • Вітамін А

Він найчастіше асоціюється з гарною шкірою, особливо в його специфічній формі – ретинол. Це також один із вітамінів, який наш організм не може виробляти сам, тому його потрібно доповнювати їжею, харчовими добавками чи косметикою. Він дуже важливий у поділі клітин кожного нашого органу, зокрема, шкіри. Вітамін А здатен прискорювати обмін клітин, зменшувати зморшки, пом’якшувати прояви вугрів і покращувати стан нашої шкіри загалом.

  • Вітамін С

Так само, як і вітамін А, наш організм не може виробляти вітамін С самостійно, тому його потрібно вживати з їжею. Водночас він здатен принести значну користь і при місцевому застосуванні. Вітамін С важливий для синтезу колагену, а також є антиоксидантом. Він допомагає підтримувати шкіру пружною й еластичною та здатен зменшити пігментні плями.

  • Вітамін B3

Він допомагає зменшити пігментацію й вирівняти тон шкіри. Вітамін B3 також відіграє важливу роль у зменшенні акне. Ви можете знайти його як у косметиці, так і у вигляді добавок, які часто розроблені спеціально для підтримки гарної та здорової шкіри.

  • Вітамін B5

Він здатен утримувати вологу в шкірі, покращуючи загальне зволоження та живлення. Вітамін B5 міститься у продуктах, які допомагають заспокоїти шкіру, наприклад, після сонячних опіків. Також можна постачати його до організму у вигляді вітамінів. У цій формі він допомагає регулювати вироблення шкірного сала, а також підтримує роботу нервової системи та загальне самопочуття.

  • Вітамін Е

Його оцінить кожен, хто хоче додати шкірі зволоження й водночас хоче покращити її захисну функцію. Цей вітамін піклується про загальне зміцнення шкіри, перешкоджає утворенню пігментації та передчасному старінню. Він сприяє зволоженню, утримує вологу в шкірі та бореться із запаленнями. Також це сильний антиоксидант. Через ці властивості Вітамін Е часто застосовують у косметичній галузі. Однак він також принесе користь, якщо додавати його до раціону у вигляді добавок або продуктів, які його містять.

  • Вітамін D

Більшість із нас знають, що цей вітамін може впливати на психічне здоров’я та гарний настрій. Однак він ще має прямий вплив на стан шкіри. Будучи сильним антиоксидантом, вітамін D здатен підтримувати еластичність шкіри та її сяяння, також має протизапальну дію. У косметиці він зустрічається не так часто, та його можна достатньо отримати від сонця чи харчових добавок.

  • Вітамін К

Його можна часто спостерігати у складі кремів для очей. Він зміцнює шкіру, зменшує набряклості й «мішки» під очима.

Компанія Yotsuba Japan пропонує багато косметичних засобів і добавок, які допоможуть доглядати за шкірою та покращать ваше самопочуття. Потурбуйтеся про себе завдяки якісній продукції цього японського бренду.