19°

Єрмак розповів про що говоритимуть Зеленський з Макроном, Шольцем, Драгі та Йоганнісом

Президент України Володимир Зеленський зустрінеться з лідерами Франції, Німеччини, Італії та Румунії, які сьогодні прибули до Києва.

Однією із головних тем розмови буде зброя для України. Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Telegram.

«Президент Франції Макрон, канцлер Німеччини Шольц, прем’єр-міністр Італії Драгі та президент Румунії Йоганніс прибули до Києва. Незабаром відбудеться зустріч із Президентом України Володимиром Зеленським. Продовольча безпека, зброя та підтримка України є важливими темами для обговорення», – написав він.

Як встиг заявити президент Франції Макрон у Києві, лідери країн ЄС привезли до України посил про підтримку та єдність з Європейським союзом.

«Ми несемо послання про підтримку та єдність ЄС. Це найважливіший момент. Президент України Володимир Зеленський отримає меседж європейської єдності, підтримки, адресований усім українцям», – сказав він.

Крім того, відомо, що лідери Франції, ФРН, Італії та Румунії відвідають зруйноване російськими окупантами місто Ірпінь у Київській області.