22°

Юлія Шигорева очолила соціальну сервісну службу на Рівненщині

На Рівненщині розпочало роботу Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області. Це – перша регіональна структура в Україні.

Юлія Шигорева (фото з часів керівництва Рівненським ЦНАПом)

Управління очолила Юлія Шигорева, яка до цього працювала директором департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА. Юлія Шигорева упродовж 4 років, до 2019-го, працювала керівницею Рівненського ЦНАПу.

Про це повідомили в Рівненській ОДА 29 червня.

Діяльність нової структури, яку очолила Юлія Шигорева, полягатиме в реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення. Важливим завданням новоствореної структури є координація роботи місцевих органів влади, що опікуються питаннями соціального захисту населення, щоб організувати належну роботу з надання соціальних послуг.

Фахівці служби працюватимуть із сім’ями та громадянами, які перебувають у складних життєвих обставинах, з людьми похилого віку, особами з інвалідністю, бездомними і безпритульними дітьми, з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, іншими соціально вразливими верствами населення, – розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Крім того, працівники служби відповідатимуть за оздоровлення та відпочинок дітей.

До слова, штатна чисельність територіального органу буде сформована шляхом передачі від обласних державних адміністрацій. Мова йде про не менш ніж 30% штатної чисельності департаментів соцзахисту населення та служб у справах дітей.