-3°

З чого почати: переваги вивчення основ трейдингу для новачків на біржі

У сучасному світі фондові ринки стають все більш доступними для інвесторів із різних країн та соціальних груп. Перед тим як розпочати інвестування, важливо пройти навчання, щоб забезпечити успішну роботу на біржі. У цьому тексті ми розглянемо, які курси основ трейдингу потрібні інвесторам-початківцям, щоб зрозуміти ринок та забезпечити максимальний прибуток від своїх інвестицій.  

Чому потрібно вчитися, перш ніж почати свій інвестиційний шлях 

Трейдинг — це складний процес, який вимагає від інвесторів розуміння фінансових ринків та уміння приймати виважені рішення. Для багатьох початківців відсутність досвіду та знань може призвести до негативних результатів, таких як втрати коштів на неправильних рішеннях та торгівлі без необхідного аналізу ринку. Тому вкрай важливо пізнати основи трейдингу. Навчання допоможе визначити ризики та розробити план дій, котрий буде сприяти зменшенню ймовірності втрат. 

Інвестори, які намагаються зрозуміти особливості функціонування біржі самостійно, можуть зіткнутися з багатьма викликами та труднощами. На ринку є чимало фінансових інструментів, таких як опціони та ф’ючерси, які можуть бути дуже складними для розуміння. Крім того, фондова біржа постійно змінюється та еволюціонує. Корисний інструмент для тих, хто бажає зрозуміти, як функціонують ринки та як з ними працювати, — спеціальні курси. Вони допоможуть отримати необхідні для успішної торгівлі знання та навички. 

Що передбачає курс трейдингу для початківців 

Розповімо про навчання для інвесторів на прикладі курсу «Основи біржової справи», який пропонує відомий в Україні навчальний центр — Біржовий університет. Він розроблений спеціально для початківців у вигляді інтенсивів зі зворотним зв’язком. Навчальна програма містить тільки ту інформацію, котра потрібна на практиці й допоможе студентам: 

  • зрозуміти, які інструменти доступні для роботи на ринку, зокрема ф’ючерси, опціони та ін.; 
  • ознайомитися з особливостями формування інвестиційного портфеля; 
  • навчитися працювати з графіками та індикаторами, які використовуються для аналізу ринку — це допоможе інвесторам зрозуміти, як працює ринок та як визначити точки входу й виходу з позицій; 
  • застосовувати отримані теоретичні знання на практиці — з допомогою платформи Tradernet можна купити свої перші цінні папери; 
  • зрозуміти основні помилки трейдерів та навчитися контролювати емоції при укладенні реальних угод. 

Біржовий університет пропонує різні тарифи курсів. Відрізняються вони кількістю місць, бонусами (наприклад, наявністю додаткових лекцій, мастермайндів із лектором тощо). Кожен має можливість вибрати оптимальний для себе варіант. Заняття передбачають домашні завдання, фідбек від викладача, чат студентів та ін. 

Пройшовши таке навчання, інвестори-початківці можуть поповнити свої знання та краще розуміти фінансові ринки, відкрити для себе нові можливості для інвестування, зменшити ризики та збільшити потенційний прибуток. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp