17°

З наступного тижня в Рівному запрацює оновлена операційна в протипухлинному центрі

У головному корпусі Рівненського обласного протипухлинного центру реконструювали операційний блок проктологічного відділення та закупили туди нове обладнання. Вартість робіт з обладнанням становить 2,2 мільйона гривень.

«Найдорожчою з устаткування стала лапароскопічна стійка майже за 1,6 мільйона. Гроші на оновлення відділення надійшли до закладу, відповідно до укладеного договору з НСЗУ. Сучасне устаткування дозволить повністю контролювати стан пацієнта та робити хірургічні втручання менш травматичними», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Операційна відтепер також має нові лампи, озоновий стерилізатор, операційний стіл, а також обладнання для проведення діагностичної та хірургічної гістероскопії.

«Можливості нової операційної зали повністю відповідають рівню кращих прикладів. Також це дозволить залучати до проведення складних планових та невідкладних операцій провідних фахівців України», – зазначив головний лікар обласного протипухлинного центру Григорій Максим’як.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp