6°

З початку року на Рівненщині вилучили 90 тонн фальсифікованого алкоголю

У Рівненській обласній прокуратурі відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо протидії діяльності пов`язаної із незаконним виробництвом та реалізацією  спирту. Участь у ній, окрім прокурорів, взяли також представники правоохоронних та контролюючих органів.

Під час засідання було зазначено, що завдяки вжитим спільним заходам у сфері протидії незаконному обігу підакцизних товарів з початку року на Рівненщині, в ході санкціонованих обшуків, виявлено та вилучено понад 90 тонн підробленого алкоголю, орієнтовною вартістю близько 20 млн гривень, на які накладено арешт. Повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури, пише Сфера.

Цьогоріч до суду з обвинувальними актами вже скеровано 14 кримінальних проваджень цієї категорії, у тому числі 2 – щодо  організованих злочинних груп. 

Крім того, учасниками міжвідомчої робочої групи цьогоріч проведено більше 300 фактичних перевірок роздрібної торговельної мережі, в ході яких виявлено понад пів тисячі порушень.

В результаті цих перевірок із незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв на суму 870 тис грн, накладено майже 5 млн грн. штрафів, до бюджету стягнуто понад 1,5 млн грн.

Територіальними підрозділами Національної поліції в Рівненській області складено 1650 адміністративних протоколів, із незаконного обігу вилучено понад 4 тонни незаконно виготовленого алкоголю.

За результатами проведення засідання міжвідомчої робочої групи розроблено подальші спільні заходи, спрямовані на посилення ефективності боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів.