13°

За день у Рівненському районі викрито ряд порушень Правил рибальства

18 серпня 2021 року  державні інспектори задокументували ряд порушень правил рибальства на водоймах Рівненського району Рівненської області.

Так, близько 17 години у результаті проведення рибоохоронної роботи на водоймі, поблизу с. Русивель Рівненського району викрито двох громадян. Чоловіки з гумового човна  здійснювали вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – сіткою, загальною довжиною понад 30 метрів. Завдяки оперативним діям працівників рибоохоронного патруля порушники не встигли завдати збитків рибному господарству.

На осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено до рішення суду.

Згодом на березі р. Горинь, поблизу с. Воскодави Рівненського району рибпатрульні викрили двох громадян, які мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – «павуком». Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, громадяни не вистигли завдати шкоди рибному господарству. На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 54 05 390.

Довідкова інформація:

Посадові особи органів рибоохорони здійснюють державний контроль та управління в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та мають повноваження здійснювати державний контроль (нагляд) за дотриманням правил використання, порядку придбання та збуту об’єктів тваринного світу в частині водних біоресурсів.