26°

За хуліганство жителю Рівненського району загрожує до семи років позбавлення волі

Слідчі відділення № 7 (м. Корець) зібрали достатньо доказів та скерували до суду кримінальне провадження із обвинувальним актом за фактом хуліганства. 

Подія трапилася цьогоріч, другого травня, близько 23 години в місцевому кафе села Устя. Тоді ще 22-річний місцевий житель почав себе зухвало поводити у громадському місці та провокувати бійку. 23-річний поліцейський, який тоді перебував поза межами служби, зробив йому зауваження, на яке отримав удар в обличчя кулаком. За нього заступитися 40-річний житель Устя, на голові якого зловмисник розбив скляну пляшку, після чого гострою частиною завдав йому  удар в руку. 

У 23-річного потерпілого лікарі діагностували перелом кісток носа, а у 40-річного — різану рану суглоба та садна голови.
 
За фактом грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, слідчі відділення №7 (м. Корець) розпочали досудове розслідування за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України та за погодженням із прокуратурою повідомили зловмиснику про підозру. 

Суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою із правом внесення застави в розмірі 40 тисяч гривень, якою підозрюваний і скористався.

За результатами проведених експертиз та зібраних у справі доказів слідчі закінчили досудове розслідування та за процесуального керівництва прокуратури скерували кримінальне провадження із обвинувальним актом до суду. 
Утім, свою вину у скоєному 23-річний житель села Устя не визнає і досі. 

Відомо, що підозрюваний в момент вчинення злочину мав не зняту і не погашену у встановленому законом порядку судимість за вчинення майнового злочину.