17°

За “Меморіал Ігоря Марка” у Рівному змагатимуться спідвеїсти з п’яти країн

Кришталеві кубки, які вручатимуть переможцям та призерам цьогорічного “Меморіалу Ігоря Марка”, представили 23 вересня у Клубі вболівальників рівненського спідвею. За них у неділю на рівненському Мототреці змагатимуться спідвеїсти з Польщі, Данії, Латвії, Австралії та України.

Рівне на турнірі “Меморіал Ігоря Марка” представлятимуть Марко Левішин, Станіслав Мельничук та Віталій Лисак, – повідомив організатор змагань Сергій Головня.

Крім трьох рівненських гонщиків участь у змаганнях підтвердили троє поляків – Даніель Єленевський, Томаш Орват та Норберт Кашчух, данці Тобіас Томсен, Андреас Каагєнсен та Матіас Нільсен, латвієць Ернест Матюшонок та австралієць Брайден Макгінес.

Список іноземців, як зазначив Сергій Головня, може поповнитися, адже переговори зі спортсменами ще тривають.

Кубки вручатимуть ветерани рівненського спідвею, партнери Ігоря Марка – Анатолій Жабчик, Ігор Звєрєв та Віктор Гайдим.

Крім того “Клуб вболівальників рівненського спідвею” обіцяє грошову винагороду гонщику, який встановить найкращий час дня. Якщо ж спортсмен при цьому поб’є рекорд рівненського треку, то винагорода буде ще більшою. Щоправда, якою саме, Сергій Головня не уточнив.

Крім кришталевого кубка переможець змагань отримає також спеціальний кубок від родини Ігоря Марка.

“Буде вручати окремий кубок переможцю змагань родина Ігоря Марка. Або це буде дочка, або, якщо вдасться, це буде мама великого спортсмена, яка вже має поважний вік – 85 років, і яка приїде до Рівного на ці змагання”, – коментує керівник “Клубу вболівальників рівненського спідвею”.

Джерело: Суспільне


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp