3°

Загроза наступу росіян з Білорусі зростає

Активність російських і білоруських збройних сил та силових структур вказує на системну підготовку до ескалації. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу, бригадний генерал Олексій Громов у брифінгу для Military Media Center 27 жовтня.

«За наявною інформацією, офіцери збройних сил РФ оцінюють готовність військових частин Гродненської, Берестейської та Гомельської областей Республіки Білорусь. Планують оцінити готовність західного регіону до проведення в бойову готовність під виглядом тренувань», — поінформував Олексій Громов.

Влада РБ продовжує стверджувати, що не має намірів нападати на Україну, проте приховано переміщує особовий склад, озброєння та військову техніку, здійснює військові маневри, відновлює або облаштовує нові об’єкти військової інфраструктури.

Протягом тижня противник завдав ракетних ударів по цивільній інфраструктурі в районах Ковеля, Луцька, Рівного, а також по інших населених пунктах Київської області.

На Чернігівському та Сумському напрямках противник обстрілює об’єкти цивільної інфраструктури та позиції ЗСУ із застосуванням мінометів, ствольної та реактивної артилерії.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp