24°

Зеленський призначив нового суддю Рівненського окружного адмінсуду

Президент України Володимир Зеленський призначив Олега Греська на посаду судді Рівненського окружного адміністративного суду.

Фото – зі сторінки Олега Греська у Фейсбук

Відповідний указ з’явився на сайті Президента сьогодні, 11 серпня.

До цього Олег Гресько працював помічником судді у Рівненському окружному адмінсуді, а також заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, яке ліквідували у 2019 році.

Серед останніх декларацій, опублікованих на сайті НАЗК новопризначеним суддею, – повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, пов’язані з купівлею авто в США приблизно за $6000 (на момент купівлі у лютому 2020 року). Більш нових декларацій судді на момент публікації даного матеріалу на сайті НАЗК не опубліковано.

Про Олега Греська також відомо, що у 2009 році він закінчив “Острозьку академію” за напрямком “Правознавство”. Одружений з Гресько Оксаною Петрівною – заступницею керівника апарату Господарського суду Рівненської області, яка у квітні цього року за майже $7500 придбала позашляховик (теж у США). У подружжя крім трьох (відповідно до декларацій) автомобілів також є декілька квартир та замельних ділянок в Рівненській, Острозькій та Білокриницькій громадах.