26°

Жобринський ліцей – нова сторінка Клеванської громади на Рівненщині

Сьогодні, 1 вересня, в День Знань у селі Жобрин Рівненського району урочисто відкрили нове приміщення ліцею. Завдяки програмі президента “Велике будівництво” понад 200 дітей із чотирьох сіл Клеванської громади отримали новий навчальний заклад.

Опорний заклад “Жобринський ліцей” Клеванської селищної ради радо приймав учнів та батьків на святі Першого дзвоника.

Завдяки введенню в експлуатацію нового приміщення Жобринського ліцею діти чотирьох сіл громади нарешті зможуть навчатися в одну зміну. Раніше навчання відбувалося у дві зміни в декількох приміщеннях у дві зміни, і різні вікові групи дітей були розділені.

Для повноцінної роботи ліцею в рамках програми президента “Велике будівництво” реконструювали приміщення місцевого будинку культури, побудоване у 1990-х роках, яке до цього часу було занедбаним.

Про відкриття ліцею повідомив, зокрема, народний депутат України поточного скликання Олександр Салійчук. За його словами, утеплений фасад, нові вікна, переплановані та обладнані навчальні класи і кабінети, укріплені стеля та стіни, відновлені сходи – все це стане новою сторінкою в освітньому процесі Клеванської громади.

Ще раз вітаю всіх мешканців вищевказаних сіл та зичу їм усього найкращого. Освіта повинна бути не тільки повною, істинною та ясною, але й комфортною, – говорить нардеп Олександр Салійчук у своєму дописі.

Довідково. ОЗ “Жобринський ліцей”, створений на базі Жобринської загальноосвітньої школи, обслуговує чотири села Клеванської селищної громади Рівненського району Рівненської області. Наразі в ліцеї буде навчатися понад 200 учнів, що проживають в селах Жобрин, Руда-Красна, Мочулки та Углище. Максимальна кількість учнів, яку зможуть прийняти в новому ліцеї, за словами директора ліцею Віктора Панчелюги, – 260.