18°

Журналістка пропонує меру Рівного пройти детектор брехні

Рівненська журналістка Вікторія Мамотюк, яка є керівником проекту «Рівне Онлайн», запропонувала меру Рівного Олександру Третяку зустрітися віч-на-віч у прямому ефірі, щоб почути від очільника міста відповіді на незручні для нього запитання.

Нещодавно рівненське інформаційне агентство «Rivne Online» опублікувало низку розслідувань, які стосувалися радників мера Рівного та новопридбаної нерухомості Олександра Третяка.

Сьогодні стало відомо, що після розслідування «Новорічні знижки для Третяка: скільки насправді коштує новий будинок мера Рівного» та викликаного ним суспільного резонансу у поліції Рівного відкрили кримінальне провадження. До ЄРДР внесли відомості за ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України «Умисне декларування недостовірної інформації».

На офіційній сторінці Олександра Третяка у Facebook з’явився допис, в якому він звинувачує «власний інформаційний ресурс політичних опонентів» у маніпуляції та провокаціях. Ображений Олександр Віталійович, говорячи про «фейкові ЗМІ» та «дискредитаційну кампанію лише проти мене та моєї команди», ймовірно, мав на увазі саме ресурс «Rivne Online».

Вікторія Мамотюк розмістила у Facebook власний допис та коментар до допису очільника Рівного, у якому завила, що «Олександр Третяк злякався маленької дівчинки та вибухнув емоційним поносом у себе на сторінці у Фейсбук».

«Я готова зустрітися з вами віч-на-віч публічно. Дати відповіді на всі ваші питання і закиди. Але натомість хочу почути прямі відповіді на мої питання, які цікавлять громаду. Давайте зробимо це публічно у прямому ефірі. Переконана, що у Рівному знайдеться телеканал чи радіо, якому це буде цікаво. І це точно буде цікаво рівнянам, особливо вашим виборцям. Ви готові пройти детектор брехні?», – пише пані Вікторія.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp