17°

Жителі Рівненщини відновили вже 91% будинків громади у Херсонській області

91% будинків у Кочубеївській ТГ Херсонщини вже відновлено. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«”Золоті руки” Рівненщини завершують відбудову зруйнованого житла у нашій підшефній громаді південного краю. В межах проєкту «Пліч-о-пліч» ми вже відновили 166 понівечених окупантами домогосподарств. На сьогодні із попередньо визначених 189 житлових будинків, по семи – відсутня потреба у відновленні. Тож залишилося відбудувати ще 16 домівок жителів села Кочубеївка», – сказав очільник області.

Віталій Коваль також додав, що наразі у цій громаді працюють 5 бригад із Рівненщини. А це 27 робітників із Дубно, Березного та Вараша.

Нагадаємо, проєкт «Пліч-о-пліч», ініційований Президентом України, покликаний допомогти у відновленні громадам Херсонської області, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії. 15 регіонів України об’єдналися, щоб відбудувати 26 населених пунктів Херсонщини. Усього в рамках пілоту планують відновити понад 3,5 тисячі обʼєктів у 26 громадах. У другій черзі проєкту – ще 50 деокупованих населених пунктів, де будуть відновлені житлові будинки та соціальні обʼєкти.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp