
Жителька Березнівщини, яка заблукала в лісі, знайшлася



56-річна Тетяна Лисецька, яка сьогодні вранці пішла по ягоди до лісу та заблукала, знайшлася. Про це повідомили у пресс-службі поліції Рівненщини.
Жінка самостійно зуміла дістатися автодороги “Городище-Рівне-Старокостянтинів” та звернулася до військовослужбовців, які несли службу на блок-посту біля села Олександрія.
Нагадаємо, що сьогодні вранці Тетяна Лисецька разом із чоловіком та односельцями пішли в ліс по ягоди. Близько 15 години вона втратила орієнтир та заблукала, відтак чоловік звернувся за допомогою до поліції.
До пошуків зниклої долучилися березнівські поліцейські, кінологи, лісники, небайдужі громадяни, а в повітря підняли квадрокоптери.
“Близько 20 години 56-річна жителька села Моквин самостійно дісталася автодороги та звернулася до військових. Вони й повідомили до поліції. Забрати мандрівницю кинулись родичі”, – йдеться в повідомленні.
На щастя, жінка знесилена, але неушкоджена.
Поліція закликає громадян бути пильними під час подорожі по лісу, інформувати рідних про свої плани та не ходити до лісу самостійно.