8°

Змінив режисерське крісло на автомат – історія молодого бійця із Зарічненщини

Віталій Бубнович родом з села Бродниця. Працював у Зарічненському будинку культури на посаді режисера. Ще минулого року він зі сцени вітав громаду з Днем Незалежності, а нині незалежність відстоює вже на війні.

Строкову службу хлопець не проходив через стан здоров’я. Але коли отримав повістку, пройшов медкомісію і вступив до війська. Нині Віталій служить у 35-ій окремій бригаді морської піхоти.

«У мене справді були серйозні проблеми зі спиною. Спочатку потрапив у ДШВ, але там не пригодився. У механізованих військах також не підійшов. Все ж прийняли на навчання за спеціальністю артилерійська розвідка. Так потрапив у 35-ту ОБрМП», – розповідає Віталій.

Наш земляк відзначає важливість волонтерської допомоги на фронті. Коли навіть маленькі дрібниці здатні помітно полегшити життя солдатам.

«Кілька днів тому ми отримали від волонтерів «Старлінк». До цього у нас був лише один такий, і у випадку його пошкодження чи знищення ми залишилися б без зв’язку. А нещодавно нам довелося копати укриття в досить складних погодних умовах. Тому дуже допомогли гумові чоботи, які нам привезли волонтери. Радіємо і різним смаколикам, сухпайкам. Волонтерська допомога тут дійсно відчувається на повну», – розповів боєць.

Під час служби Віталій не забуває про свою цивільну професію. Після Перемоги мріє втілити декілька мистецьких задумів, повідомили в Газеті “Полісся”. Вараський район.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp