5°

10 000 українок зможуть стати підприємцями: як заповнити заявку

10 000 українських жінок-підприємниць зможуть пройти навчання щодо ведення бізнесу в межах програми Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub), яка реалізується в Україні Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”. Партнером програми є Міністерство економіки України.

“Уряд активно підтримує жінок-підприємниць, які створюють і розвивають власний бізнес. Зокрема, ми надаємо їм фінансову підтримку в межах грантових програм, завдяки яким можна отримати від 250 тис. грн до кількох мільйонів на започаткування й розширення власної справи. Ми зацікавлені, щоб українські підприємниці досягали успіху, відкривали нові підприємства, створювали робочі місця та посилювали економічний фронт нашої країни.

Ми вдячні партнерам за готовність надати їм можливість здобути нові знання для ведення бізнесу, обмінятись досвідом та отримати нові можливості для реалізації. Пройти навчання за програмою UWE Hub зможуть, зокрема, й понад 2 000 жінок, які вже отримали гранти від держави на старт або розвиток власної справи, а також ті, хто лише планує подати заявки на їх отримання”, – зазначила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

У межах реалізації програми UWE Hub в Україні буде створено мережу офлайн-хабів для жінок-підприємниць, де вони зможуть навчитися основ підприємництва, інструментам розвитку своєї власної справи, об’єднатися у жіночу бізнес-спільноту та знайти партнерів. Окрім того, заплановано також онлайн-програми та різні спеціальні заходи.

Наразі стартував третій сезон навчальної програми UWE Hub. Учасниками перших сезонів стали понад 250 українок. Під час першої програми, більше 80% учасниць вперше зробили фінансову модель свого бізнесу. Серед галузей бізнесу учасниць, які брали участь в програмі, освіта, виробництво та handmade, мода, дизайн, HoReCa, консалтинг, торгівля, туризм, медицина, будівництво та архітектура.

Отримані під час навчання знання допомогли учасницям програми збільшити прибуток свого бізнесу (в середньому на 30%) та кількість клієнтів (збільшилась від 10% до 20%), реалізувати свої бізнес-ідеї та запустити нові компанії.

Приєднатись до спільноти та ознайомитись з програмою можна на сайті UWE Hub.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp