9°

У поліції Рівненщини заявили про збільшення кількості ДТП. Що планують зробити на дорогах

На Рівненщині поліція та шляховики усуватимуть причини аварій на потенційно небезпечних ділянках доріг. Таке рішення прийняли під час спільної наради 9 серпня, — повідомили на офіційному сайті Нацполіції області. У Службі доріг розповіли, про які саме заходи йдеться.

За даними спеціалістки відділу комунікації Нацполіції області Світлани Карачун, з початку 2021-го року до липня зареєстрували 1858 ДТП, за такий час торік цей показник був 1484. Цього року зареєстрували 427 ДТП, у яких 566 людей травмувалися та 70 загинули. У 2020-му за той же проміжок часу сталось 410 аварій, 507 людей травмувались і 70 загинули.

Також правоохоронці у 2021 році зафіксували 116 аварій за участю дітей, де було 108 травмованих та шестеро загиблих.

На нараді у поліції прийняли рішення створити робочу групу, до складу якої увійдуть правоохоронці, представники Служби автодоріг, органів місцевого самоврядування та організацій, які експлуатують дороги. Через місяць має відбутись нарада, де обговорять перші підсумки.

“Зокрема, буде збільшено кількість екіпажів, задіяних до нагляду за безпекою дорожнього руху на найбільш аварійних ділянках доріг. Поліцейські посилять проведення превентивних заходів серед дітей та продовжать акцію “Безпечна стрічка”, – йдеться в повідомленні на сайті Нацполіції області.

Також там зазначили, що поліцейські звернулися до Служби автодоріг щодо встановлення додаткових відеокамер на дорогах Київ – Чоп та Київ – Ковель – Ягодин, бо там фіксують найбільше випадків перевищення швидкості.

Речник Служби автомобільних доріг Дмитро Леонтіюк розповів Суспільному: по кожній з аварійних ділянок розроблять індивідуальні плани заходів.

“Десь досипати ґрунту, десь покосити, десь вирізати кущі, десь поставити знаки і т.д. Ті роботи, які можна зробити рахунком експлуатаційного утримання – будуть виконуватися згідно з планом заходів найближчим часом. Більшість ділянок з аваріями у нас на трасі Київ – Чоп, то там передбачені роботи капітального характеру”, – зазначив Дмитро Леонтіюк.

У 2020 році речник повідомляв – на трасі небезпечних ділянок шість, вони знаходяться поблизу села Птича Дубенського району, на в’їзді у місті Дубно, між селами В.Омеляна та Грушвиця Рівненського району та за селом В.Омеляна біля другої транспортної розв’язки, на 331-му кілометрі дороги М-06 у селі Ільпінь Рівненського району та на перехресті у селі Колоденка того ж району.

Джерело: Суспільне