20°

10 грамів наркотиків та свіжозрізані сосни виявили у Сарнах

Під час несення служби з охорони громадського прядку у місті Сарни гвардійці патрульної роти військової частини 3055 виявили чоловіка, що перевозив незаконно зрубаний ліс.

Орієнтовно о 20.35 під час патрулювання на вулиці Миру було виявлено трактор іноземного виробництва. Транспорт стояв поблизу лісосмуги. До трактора було приєднано причіп, на якому лежало 45 колод дерев породи сосна. На місці події був власник транспорту. Його затримали та передали до Сарненського районного відділу поліції. Трактор і деревину відправили на штрафмайданчик.

Ще одного порушника нацгвардійці виявили на вулиці Технічна, поблизу супермаркету «Сам Маркет». Сталося це орієнтовно о 21.00. У ході спілкування було прийнято рішення провести поверхневий огляд. Під час якого у нього знайшли два поліетиленових пакетики з речовиною рослинного походження. Загальна вага ймовірних наркотиків – орієнтовно 10 грам. Затриманого передали до Сарненського відділу поліції. Обставини події встановлюють.

Про це повідомляє офіцер групи інформації і комунікації Військової частини 3002 Національної гвардії України Аліна Новікова.

Джерело: ITV