24°

10 років за співпрацю з окупантами: судили народну артистку України

Рівненський міський суд виніс вирок народній артистці України, яка співпрацювала з російськими окупантами на Херсонщині. Її засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Жінка більше 20 років працювала у Херсонському музично-драматичному театрі імені М. Куліша, а згодом отримала звання “Народної артистки України”. Після окупації Херсона вона пішла на співпрацю з ворогом.

Спочатку колаборантку призначили директоркою двох музичних шкіл, а потім вона очолила так званий “Херсонский областной русский академический музыкально-драматический театр” в Генічеську.

Окрім організаційної роботи, артистка також активно займалась пропагандою на користь окупантів. Вона брала участь у “культурних” заходах, організованих росіянами, та навіть виступала у супроводі “хору військ національної гвардії російської федерації” на концерті, присвяченому “входженню до складу рф нових територій”.

Оскільки наразі колаборантка перебуває на непідконтрольній Україні території, строк відбуття покарання буде рахуватись з моменту її затримання. Рішення суду ще не набрало законної сили.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp