15 березня відбудеться засідання бюджетної комісії Рівнеради | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-03-2018  17:14
15 березня відбудеться засідання бюджетної комісії Рівнеради

15 березня о 14-30 , в 410 каб. (вул. Соборна, 12А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії О. Карпяк).

Порядок денний

1.          Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження Порядку оприлюднення інформації про діяльність суб’єктів господарювання комунальної власності м. Рівне” та Переліку інформації про діяльність суб’єктів господарювання комунальної власності м. Рівне, яка підлягає обов’язковому розміщенню на офіційному веб-сайті Рівненської міської ради” (М. Бляшин)

2.          Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про реорганізацію закладів охорони здоров’я” (В. Іськів)

3.          Про розгляд проектів рішень Рівненської міської ради “Про внесення змін до Положення про надання адресної матеріальної допомоги мешканцям м. Рівного, які потребують лікування великої вартості, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 21.04.2016 № 676” (В. Іськів)

4.          Про розгляд проектів рішень Рівненської міської ради “Про надання матеріальної допомоги на лікування” (Таблиця — 35 проектів — додається)(В. Іськів)

5.          Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про виділення коштів із резервного фонду міста Рівного громадянці Кононець І.Я.” (Р. Демуров) 

6.          Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання згоди на прийняття в комунальну власність міста Рівного квартир” (Н. Марщівська)

7.          Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання Комунальному підприємству “Рівнеелектроавтотранс” Рівненської міської ради міської ради дозволу на укладення договорів з Публічним акціонерним товариством комерційним банком “ПриватБанк” (В. Миронюк)

8.          Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів” (Т. Костюк, В. Самчук)

9.          Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження Положення про Управління містобудування та архітектури Виконавчого комітету Рівненської міської ради в новій редакції” (В. Мельник)

10.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про передачу реконструйованих об’єктів” (Я. Сахнюк)

11.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про заходи захисту безпритульних котів від жорстокого поводження у місті Рівному” (Я. Сахнюк, Р. Кралюк)

12.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Курчатова, 9 власнику розташованих на ній об’єктів нерухомого майна ТОВ “Компанія автобусних перевезень” (Н. Поліщук)

13.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Млинівська, 20 власнику розташованих на ній об’єктів нерухомого майна Кооперативному підприємству “Рівненське гуртово-роздрібне об’єднання” Рівненської обласної спілки споживчих товарів” (Н. Поліщук)

14.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 108” (Н. Поліщук)

15.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж водоохоронних зон та прибережних смуг Басівкутського водосховища в межах міста Рівного” (С. Таргоній)

16.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до Регіональної програми розвитку земельних відносин у місті Рівному на 2016-2025 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 17.09.2015 № 5715” (С. Таргоній)

17.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Білій, 129-Б ТзОВ «Велбер» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна)” (С. Таргоній)

18.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Воля, 5 у власність шляхом викупу громадянці Петровській Т. Є. (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна)” (С. Таргоній)

19.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Замковій, 20 ТзОВ “Спортивний клуб Спарта ЛТД” (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно)” (С. Таргоній)

20.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Миколи Карнаухова (біля ресторану “Віденський”) в оренду на конкурентних засадах (земельних торгах)” (С. Таргоній)

21.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про включення земельної ділянки на вул. Романа Шухевича, 18-Ж до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах). Та надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо її відведення” (С. Таргоній)

22.   РІЗНЕ:

·         Про хід виконання Програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017-2020 роки за 2017 рік. (М. Кирея)

·         Про хід виконання заходів МПСР у 2017 році. (М. Кирея)

·         Звіт про стан розвитку підприємництва у 2017 році та виконання “Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2016-2017 роки” (М. Кирея)

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
3м/с