22°

15 гривень за знання: молоді вчені Рівненщини отримають премії

Молоді вчені Рівненщини отримають премії у розмірі 15 тисяч гривень.

Таку винагороду вони матимуть за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних та прикладних досліджень, а також науково-технічних розробок. Претенденти представляли такі заклади: Національний університет водного господарства та природокористування, НУ «Острозька академія» та Рівненський державний гуманітарний університет.

«Одноразову виплату в розмірі по 15 тисяч гривень отримають 5 молодих вчених. Ці кошти передбачені в Обласній програмі підтримки молоді. Усі дослідження – це стартапи для регіону. Тематика дуже різна. Це ветеринарія та право, а також транспортні технології та гідромеліорація», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Кандидатури на призначення премії шляхом таємного голосування обрала конкурсна комісія, у складі якої були управлінці, науковці та освітяни.

Молодим вченим вважається дослідник до 35 років, який має науковий ступінь.

Перелік кандидатур, за підсумками рішення комісії, буде оприлюднено впродовж місяця спільним розпорядженням голів Рівненської обласної ради та Рівненської ОДА. Виплати будуть приурочені до Дня науки.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp