21°

15 липня на Рівненщині тимчасово припинять газопостачання у населених пунктах трьох районів

15 липня 2021 року Бібрське лінійне управління магістральних газопроводів проводитиме планові ремонтно-профілактичні роботи на ГРС «Демидівка»

У зв’язку з цим з 10.00 до 17.00 год. 15.07.21р можливе припинення газопостачання до домоволодінь у населених пунктах:  смт. Демидівка, селах: Рудка, Калинівка, Ільпибоки,  Рогізне, Вовковиї, Глибока Долина, Копань, Лішня, Дубляни, Вишневе, Княгинине,  Перекалі, Охматків, Лопавше, Хрінники, Лисин, Товпижин, Набережне, Вичавки, Берестечко, Боремель, Золочівка, Вовничі вул.Березина, с. Пашева Демидівського району.

А також селах Гнатівка, Миколаївка, Яблунівка Млинівського району, селах Будараж,  Великі Сади, Малі Сади, Мильча, Пирятин, Повча, Придорожне – Дубенського району.

Прохання до споживачів природного газу в цей час не користуватися газом, перекрити крани на газовому обладнанні та опусках перед ними.

Відновлення газопостачання відбудеться після завершення ремонтних робіт.

До початку користування газом на газових приладах  просимо попередньо відчинити кватирку чи фрамугу в приміщенні,  де встановлено газове обладнання та провітрити його впродовж не менше 10 хв.

Джерело: АТ “Рівнегаз”