15 листопада відбудеться офіційна презентація digital-мурала на Коновальця, 7 | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-11-2018  13:45
15 листопада відбудеться офіційна презентація digital-мурала на Коновальця, 7

Мурал має назву – «Літаюче місто». Малюнок прикрасив стіну будинка по вул. Коновальця,7. Авторами ескізу є творче об’єднання «Magic Art Group» з Луцька. Паралельно із художніми роботами тривала розробка цифрової візуалізації малюнка. Цим займаються відомі IT-фахівці та мультиплікатори з компанії «Lookinar» (м. Київ).

Як це працюватиме: потрібно скачати безкоштовний додаток з AppStore або PlayМаркет на свій телефон чи планшет. Після чого навести камеру пристрою на мурал де відтворюватиметься анімація. У додатку також буде меню з додатковою інформацією про авторів та картою інших муралів у Рівному. 

Крім нового мурала, буде оцифрований також існуючий – «Моє місто». Нагадаємо, що він з`явився влітку на будинку по вулиці Міцкевича, 9. 

Нагадаємо, що «Простір» вже має досвід реалзіції урбаністично-мистецьких проектів зі створення перших муралів у Рівному – THE STREET WALLS. Це і величезний мурал «Моє місто», а також малюнки на стінах головного корпусу НУВГП.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
8м/с