10°

15 років ув’язнення: у Рівному засудили «помічника прокурора лнр»

Управління СБУ в Рівненській області зібрало беззаперечні докази вини жителя смт. Станиця-Луганська, який в умовах тимчасової окупації погодився на співпрацю із ворогом та отримав “посаду” в незаконному правоохоронному органі.

Зловмисник до 2014 року працював в органах МВС України, а у квітні 2022 року ініціативно почав співпрацювати із окупаційною владою. В обмін на це отримав псевдопосаду «помічника прокурора прокуратури Станично-Луганського району ЛНР».

Вироком Рівненського міського суду вказану особу визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 КК України, та призначено покарання у вигляді 15 років ув’язнення, з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах України та в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, строком 15 років та з конфіскацією усього належного йому на праві приватної власності майна.

Заходи із викриття здійснювали співробітники Управління СБ України в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

СБУ попереджає, що кожен, хто перейшов на бік ворога, неодмінно буде покараний за законом!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp