16 лютого у Вараші змагатимуться за звання «Кращий пожежний-рятувальник» у форматі міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-02-2018  17:52
16 лютого у Вараші змагатимуться за звання «Кращий пожежний-рятувальник» у форматі міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge»

16 лютого у місті Вараш відбудеться ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозділів Рівненської області за звання «Кращий пожежний-рятувальник» у форматі міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge».

За звання найсильнішого змагатимуться 11 команд рятувальників з різних куточків України.

Програма заходу дуже насичена, адже на учасників чекають непрості випробування:

– підйом рукавної лінії по сходових маршах на майданчик 4-го поверху навчальної вежі;

– підйом рукавних скаток з укладанням у контейнер;

– “Силовий тренажер”, де ударами кувалди учасник повинен перемістити балку вагою 72,5 кг на відстань 1,5 метри;

– прокладання робочої лінії і подання ствола на заливку мішені;

– “евакуація потерпілого”, де учаснику необхідно підняти і протягнути манекен вагою близько 80 кг на відстань 30 м.

Учасники на швидкість виконають непрості вправи, а за правильністю виконання слідкуватиме професійне журі з Республіки Польща

Також в рамках заходу заплановані показові виступи рятувальників-стронгменів, і команд юних пожежних-рятувальників, виставка пожежно-рятувальної техніки іспорядження та тематичні сувеніри.

Впродовж дня на гостей заходу чекає безліч сюрпризів та незабутніх емоцій. А головне — видовищне шоу від професіональних вогнеборців.

Початок о 8:30

Місце проведення: м. Вараш (колишній Кузнецовськ), база спортивного комплексу 2-го державного пожежно-рятувального загону по охороні Рівненської АЕС (промзона).

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
8м/с