24 жовтня сесії обласної ради не буде | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-10-2018  12:41
24 жовтня сесії обласної ради не буде

У засобах масової інформації з’явилися повідомлення про те, що 24 жовтня може відбутися позачергова сесія Рівненської обласної ради, оскільки у пропозиціях депутатів, які хочуть скликати позачергову сесію, зазначена саме ця дата. 

Доводимо до відома, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у виняткових випадках сесія скликається головою ради за пропозицією не менше третини депутатів. При цьому голова обласної ради має щонайменше два тижні, аби визначитися з датою проведення засідання та підписати відповідне розпорядження.

У той же час, відповідно до частини 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у виняткових випадках про скликання сесії депутатів необхідно повідомити щонайменше за одну добу до її проведення.

На даний час відповідного розпорядження про скликання сесії голова обласної ради не підписував. Відтак, 24 жовтня сесія обласної ради проводитися не буде.

Про свою позицію щодо скликання позачергової сесії Олександр Данильчук повідомить у найближчі дні. Прес-служба Рівненської обласної ради. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
7м/с