14°

240 годин громадських робіт отримав чоловік, який порізав водія маршрутки на Рівненщині

На Рівненщині суд призначив громадські роботи чоловікові, який, бувши пішоходом, на дорозі спричинив конфлікт із водієм маршрутки та завдав йому ножових поранень. Про це йдеться у вироку Сарненського районного суду, який опублікували в Єдиному держреєстрі судових рішень, передає Суспільне.

Злочин стався 15 листопада 2020 року близько 18:45 у селищі Степань Сарненського району. Як ідеться в матеріалах справи, водій маршрутки Гута — Степань — Рівне подав пішоходу сигнал, аби він зійшов з дороги. Коли автобус проїжджав повз, чоловік вдарив по ньому рукою, відтак водій маршрутки зупинився.

Водій підійшов до чоловіка та почав з’ясовувати стосунки, а той завдав йому два удари господарським ножем — один в ногу й один в живіт. Згодом нападника водій упізнав за фотографією під час розслідування справи, також на нього вказав і один з пасажирів-свідків.

Обвинувачений у суді свою провину визнав та заявив, що “щиро розкаюється”. Однак каяття суд відкинув як пом’якшувальну обставину, адже чоловік не вперше притягався до кримінальної відповідальності, сидів у тюрмі та під час розгляду справи переконував, що саме водій винен у тому, що сталось.

Крім того, у громаді надали на чоловіка негативну характеристику. А обставиною, яка обтяжує покарання, суд визначив рецидив злочинів.

У підсумку суд визнав чоловіка винним у завданні умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності. За цей кримінальний проступок обвинуваченому призначили 240 годин громадських робіт.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp