20°

25 порушень природоохоронного законодавства – результат рибоохоронної роботи за тиждень

У період з 17 по 23 червня 2021 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 25 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 23 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та оформлено два акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За даний період на порушників накладено 1 292 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 13 од. заборонених знарядь лову та 2,5 кг водних біоресурсів», – повідомив керівник Рівненського рибоохоронного патруля Сергій Бондар.

Для прикладу, 18 червня 2021 року до Рівненського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від небайдужого громадянина про порушення правил рибальства на Басівкутському водосховищі, у м. Рівне Рівненської області. В результаті обстеження державними інспекторами, викрито двох місцевих мешканців, які здійснювали вилов раків руками, у період дії заборони на лов раків. Про те, завдяки оперативним діям працівників рибоохоронного патруля, порушники не встигли завдати збитків рибному господарству. На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 540 53 90.

Джерело: УДАМРГРО