5°

29 серпня – День пам’яті захисників України

Щороку 29 серпня наша країна відзначає День пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

Під соняхами у 2014 році сотні наших захисників поклали своє життя за кожного з нас. Тож саме ці квітки сонця стали Символом пам’яті наших загиблих оборонців.

Війна в Україні триває вже 9 років, а повномасштабне вторгнення – 1,5 року. За цей час тисячі хоробрих синів і дочок України загинули через військові дії. Кожен загиблий на фронті – це неоціненна втрата для країни і для сім’ї військового.

Пам’ять загиблих за Україну воїнів вшановують щодня о 9:00 загальнонаціональною хвилиною мовчання. Також у кожному місті України померлих військовослужбовців вшановують на алеях героїв та у храмах ПЦУ.

“Аби гідно увічнити пам’ять загиблих захисників України, хочу звернутись до всіх рівнян, до всіх мешканців нашої територіальної громади та закликати вшанувати їх подвиг хвилиною мовчання о 12:00. Прошу Вас, відкласти в цей час всі, навіть дуже нагальні справи, зупинитись і, схиливши голову в пошані, віддати данину поваги тим, хто поклав своє життя, мужньо ставши на захист своєї країни й свого народу”, – зазначає секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Крім того, в знак пошани до подвигу загиблих воїнів будуть приспущені державні прапори України на всіх адміністративних, муніципальних та приватних будівлях міста.

Також цього дня обмежена трансляція розважальних програм на радіо та телебаченні.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp