27°

30 населених пунктів лишилося без світла

10 березня через сильні пориви вітру було пошкоджено електромережі у Здолбунівському, Дубенському, Дубровицькому та Березнівському районах.

Над ліквідацією наслідків стихії ремонтні бригади «Рівнеобленерго» працювали протягом усього недільного дня, продовжували роботи і минулої вночі. Сьогодні, у понеділок 11 березня, фахівці продовжують працювати у посиленому режимі над ліквідацією точкових погашень та готуються до нових можливих знеструмлень, оскільки складні погодні умови та сильні пориви вітру, за даними гідрометцентру, зберігатимуться по області.

Також ПрАТ «Рівнеобленерго» звертається до споживачів з проханням бути максимально уважними та обережними під час перебування поруч з електролініями та енергообладнанням та у випадку аварій або виявлення обірваного проводу негайно телефонувати до кол-центру компанії за телефонами (0362) 694-298, 694-279, 067) 620-44-11, (050) 490-44-11 та (093) 320-44-11 

Правила поведінки поблизу обірваних ліній:
– Не наближайтесь до провислих чи обірваних електродротів ближче, ніж на 8 метрів. Невідомо, під напругою вони чи ні. А ураження електричним струмом можливе, навіть якщо людина не торкається проводів під великою напругою. 
– Також не можна підходити до дерева, автомобіля та будь-якого іншого об’єкту, якщо обірваний дріт впав на нього. 
– В жодному разі не намагайтеся самотужки відновити електропостачання у разі обриву електромереж.

Повідомляє прес-служба ПрАТ “Рівнеобленерго”.