Нотатки пані: особливості гречаної дієти для схуднення | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-08-2017  11:29
Нотатки пані: особливості гречаної дієти для схуднення

Сьогодні ми розповімо про:

-Особливості гречаної дієти для схуднення

пані Інна

 Гречана дієта без шкоди для організму, дозволить вам скинути 3-7 кг за тиждень. Це та дієта, яка може позбавити вас від зайвої ваги і більшості проблем з травленням. Це саме те розвантаження, яке потребує забитий токсинами організм. Гречана дієта це не панацея, але це дійсно хороша річ.

Як ви вже зрозуміли, основа гречаної дієти – гречана крупа. На відміну від інших популярних сьогодні дієт, ця не містить нічого крім продукту, від якого вона бере свою назву. Дієта передбачає харчування виключно відвареною на воді гречкою, без солі і масла, 3 рази в день.

Чому саме гречка?

Тому що цей продукт вміщує в себе більшість необхідних організму щодня мікро і макроелементів при мінімальній калорійності. Так в гречаній крупі міститься білок, набір необхідних організму амінокислот, залізо, магній, калій, фосфор, йод і навіть ряд вітамінів групи В. При всьому цьому калорійність гречки – всього 331 ккал на 100 грам, що дозволяє насичуватися маленькими порціями продукту, але і змогу не перебирати зайве.

Ви ще сумніваєтеся, що це те, що вам потрібно? Дивіться далі!

Гречана дієта це те, що:

Допоможе позбутися зайвої ваги (власне для цього вона і призначена, чи не так?);
Дасть організму справжню перепочинок від шкідливих і важких продуктів. Ваш шлунок дійсно відчує себе краще!

Змусить організм працювати за рахунок внутрішніх резервів, а значить – відчувати легкість.

І це далеко не все! Пройшовши курс правильної дієти, якої ми вважаємо саме гречану, ви відчуєте себе на 10 років молодше і значно бадьоріше. Вам знайоме поняття занепаду сил?

Рецепти гречаної дієти

Дієтологи рекомендують спеціальний спосіб приготування гречаної крупи для використання в дієті. Тут крупа не вариться, фактично вона запарюється. Робиться це так: стакан гречаної крупи заливають двома склянками крутого окропу і залишають в такому вигляді на ніч. У холодильник суміш ставити не потрібно навіть вранці – в ній просто нема чому скисати. Отриману кашу вживають протягом дня. Ті ж дієтологи стверджують, що нічого поганого не буде, якщо в ваш раціон потрапить кілька яблук в день і пару стаканів кефіру зниженої жирності (1%).

Правила дієти прості: не варто вживати гречаної каші в день більше зазначеної вище кількості, так само як і споживання кефіру варто обмежити – не більше літра за добу.

Тривалість і результати дієти

Продовжувати дієту більше двох тижнів не варто, напевно і витримка більше не дозволить. Між курсами дієти повинен пройти хоча б місяць – після можете повторити курс ще раз.

В середньому, за тижневий курс жорсткої гречаної дієти втрачається від 3 до 7 кг, як вже було сказано. Крім втрати ваги, гречана дієта в цілому поліпшує самопочуття, робить життя приємніше і легше – без жартів, таке розвантаження організму дозволяє знову відчути легкість світанку літ.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
4м/с