17°

5-річний хлопчик, який був у комі після видалення молочних зубів, помер

У Львові помер 5-річний хлопчик Велес, який понад місяць перебував у комі після видалення молочних зубів в одній із клінік міста, передає Українська Правда.

Як розповів батько хлопчика Віктор Пашник, 8 грудня 2023 року дружина відвела сина до місцевої клініки Ori-Dent, аби видалити дитині два молочні зуби. Стоматологи запропонували провести операцію під загальною анестезією.

“Все від самого початку було не так, син дуже плакав, не хотів одягнути наркозну маску. За деякий час після початку операції, дружина почула метушню в операційній, туди почали збігатися медичні працівники, приблизно через 20 хвилин приїхали дві бригади невідкладної допомоги”, – розповідав Віктор.

Пізніше директор клініки повідомив, що під час операції в дитини сталася зупинка серця, проте лікарям вдалося його запустити. Згодом лікарі констатували у хлопця смерть мозку.

У смерті сина батьки – бандурист Віктор Пашник та його дружина Маріанна Вахняк – звинувачують стоматологічну клініку.

17 грудня слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті про неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником (ст. 140 ККУ).

“Слідство триває”, – повідомила речниця поліції Львівщини в коментарі “УП. Життя” 14 січня.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp