70-річна бабуся з Острога самостійно виховує трьох внуків, чиї батьки померли | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
ITV
27-11-2020  16:48
70-річна бабуся з Острога самостійно виховує трьох внуків, чиї батьки померли
70-річна бабуся з Острога самостійно виховує трьох внуків, чиї батьки померли

У свої 70 пані Надія самостійно виховує 3 онуків та тримає чимале господарство. Дев’ять років тому діти втратили маму, яка тривалий період хворіла. Через п’ять років пішов із життя і їх тато. Відтак, весь тягар відповідальності за життя впав на жіночі руки.

Про це повідомляє на свої сторінці у Фейсбуці Ula Matsyk.

Як зазначають очевидці, родина живе скромно. Діти змалечку привчені до важкої фізичної праці. Старший хлопець, якому 13 років, доглядає за коровою та конем.

Під час візиту небайдужих удома була середня дівчинка, яка не пішла в той день до школи, щоб доглянути за бабусею, котра нездужає.


Спільними зусиллями разом із працівницями центру соціальних служб та місцевими благодійниками вдалося забезпечити дітей одягом та продуктами харчування.
При розмові пані Надія поскаржилася на жахливий стан кухонних меблів, які зазнали чималої шкоди через дощову воду, що потрапляла до будинку крізь зруйнований часом дах. Господині вдалося відремонтувати покрівлю власним коштом. Тепер на черзі меблі.

Працівники соцслужб звертаються до всіх небайдужих допомогти родині.

З питаннями, ідеями та пропозиціями звертатися за телефоном 097-976-49-49

Джерело: ITV


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
3м/с