Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

8 млн грн коштував ремонт електропідстанції в Рівному ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-02-2019  13:27
8 млн грн коштував ремонт електропідстанції в Рівному

“Рівнеобленерго” завершило реконструкцію електропідстанції «Східна» у Рівному, яка живить мікрорайони «Північний» та «Льонокомбінат».

На підстанції 110/10 кВ на вул. Будівельників, 2 у Рівному було здійснено заміну  відокремлювачів  та   короткозамикачів 110  кВ  на   елегазові   вимикачі 110 кВ з  мікропроцесорним  захистом. Також було здійснено заміну панелей управління вказаним обладнанням та акумуляторних батарей. Вартість виконаних робіт – понад 8 мільйонів гривень.

Нове устаткування надзвичайно підвищує надійність електропостачання мешканцям північно-східної частини міста, воно також відзначається більшою екологічністю, а також є значно пожежо- та вибухобезпечнішим. Демонтоване обладнання, яке до реконструкції забезпечувало електропостачанням рівнян, було встановлене на «Східній» ще 40 років тому – у 1978 році.

В планах «Рівнеобленерго» на 2019 рік провести ще більш  масштабну реконструкцію ПС-110/10 кВ «Південна»  м. Рівне, від якої заживлені мешканці району автовокзалу, вулиць Відінська, Курчатова, частково Степана Бандери. Тут заплановано заміну чотирьох масляних вимикачів 110 кВ не елегазові. Вартість реалізації проекту – понад 13 мільйонів гривень. Реконструкція буде проведена після затвердження інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Загалом у 2019 році «Рівнеобленерго» згідно з інвестиційною програмою планує здійснити реконструкцію понад 100 км електромереж на майже 100 млн. гривень.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


21C°
6м/с